Latvijas dzelzceļš padome uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā apstiprina Kleinbergu

VAS Latvijas dzelzceļš (LDz) padome uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā, piektdien, 13.februārī apstiprināja Māri Kleinbergu, informē LDz Ārējās komunikācijas daļā.

Kopš 2019.gada augusta Kleinbergs bijis pagaidu valdes priekšsēdētājs. Pēc viņa sacītā, LDZ pašlaik atrodoties pārmaiņu procesā – notiekot visu organizatorisko un tehnoloģisko procesu izvērtēšana un optimizācija, kā arī tiekot veidots jauns uzņēmuma koncerna biznesa modelis.

Tiek ziņots, ka uzņēmums arī pieņēmis lēmumu par valdes locekļu samazināšanu no četriem līdz trīs locekļiem. Tāpat iecelti divi jauni pastāvīgi LDz valdes locekļus.

Lasiet arī: Baltijas Ekspresis: Situāciju tranzītā uzlabos tirgus atvēršana brīvai konkurencei un LDz politikas maiņa

Samazinot LDz valdes locekļu skaitu, no valdes atsaukts Ainis Stūrmanis, kurš bija atbildīgs par uzņēmuma attīstības projektiem, turpmāk uzņēmuma attīstības jautājumi būs valdes priekšsēdētāja atbildībā.

Latvijas dzelzceļš valdē iecelta Vita Balode-Andrūsa, kura atbildēs par uzņēmuma finanšu jautājumiem. Tādējādi LDz valdē pašlaik strādās valdes priekšsēdētājs Māris Kleinbergs, kā arī valdes locekļi Ēriks Šmuksts un Andris Lubāns, kuru 1.jūnijā nomainīs jaunieceltā valdes locekle Balode-Andrūsa.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas