Latvijas hokeja izlasei paredz mazrezultatīvu pārbaudes spēļu cikla izskaņu

Sestdien, 30.aprīlī, un pirmajā maijā, Latvijas izlase aizvadīs pēdējās pārbaudes spēles pirms pasaules čempionāta, Vācijā sacenšoties ar mājinieku komandu, ar kuru būs jātiekas arī pašā pasaules čempionātā (PČ). Triobet bukmeikeri uzskata, ka PČ Boba Hārtlija vadītajai izlasei būs jāsagaida ar zaudējumu.

«Latvijas hokeja izlase Boba Hārtlija vadībā aizvadījusi astoņas pārbaudes spēles – gūtas divas uzvaras un piedzīvoti seši zaudējumi, viens no tiem bullīšos. Iegūt pozitīvu bilanci pārbaudes mačos vairs nekādi nav iespējams, tomēr būtu svarīgi pirms Pasaules čempionāta sākuma sajust pasaules garšu. Bet tieši tādā pašā noskaņojumā būs arī nākamā pretiniece Vācija, kura šopavasar aizvadījusi sešas pārbaudes spēles, divreiz pret Norvēģiju, Baltkrieviju un Čehiju, un arī guvusi tikai divas uzvaras,» komentē bukmeikeri.

Latvijas un Vācijas izlašu iepriekšējā cīņa bija īpaši svarīga, rudenī noskaidrojot valstsvienību, kas dosies uz 2018.gada Olimpiskajām spēlēm. Latvija šajā mačā Rīgā piedzīvoja zaudējumu 2:3, paliekot soļa attālumā no olimpiādes.

Vācija bija favorīte spēlē rudenī un būs favorīte arī šajā nedēļas nogalē pārbaudes spēlēs. Triobet sporta totalizatora pārstāvji Vācijas iespējas svinēt uzvaru papildlaikā pirmajā pārbaudes spēlē novērtējuši ar koeficientu 1,80, kamēr Latvijas izredzes raksturotas ar koeficientu 3,35.

Vācijas izlase pagājušajā pasaules čempionātā ieņēma septīto vietu, pieveicot Slovākiju, ASV, Baltkrieviju un Ungāriju. Vācija šobrīd kotējas augstāk gan IIHF rangā, gan var lepoties ar septiņreiz vairāk NHL spēlētājiem nekā Latvija. «Tāpat jāizceļ fakts, ka Latvija un Vācija pēdējos piecos gados oficiālās spēlēs tikušās četras reizes, un visās četrās uzvarējusi Vācija (3:2, 2:1, 3:2 un 2:0)».

Bukmeikeri uzsver, ka  visas oficiālās spēles pret Vāciju bijušas salīdzinoši mazrezultatīvas un sīvas, iztiekot bez sagrāvēm, turklāt Latvija šajā pārbaudes spēļu ciklā kopumā guvusi maz vārtus – astoņās spēlēs tikai 12 jeb 1,5 vidēji spēlē. Triobet iesaka daudz vārtus negaidīt arī svētdienas spēlē, iespēju, ka abas komandas kopā gūs vismaz sešus vārtus vienā spēlē, raksturojot ar koeficientu 2,20.

«Abas izlases būs arī vienā grupā Pasaules čempionātā, kur satiksies 16.maijā. Izlasēm tā būs pēdējā grupas spēle, ļoti iespējams, ka vienai vai abām izšķirošā par vietu ceturtdaļfinālā. Vācijas iespējas iekļūt ceturtdaļfinālā tiek vērtētas daudz augstāk nekā Latvijas, kurai bukmeikeri neizkļūšanu no grupas novērtējuši ar ļoti mazu koeficientu 1,15, kamēr Latvijas izstāšanās ceturtdaļfinālā novērtēta ar koeficientu 4,65,» turpina prognozēt bukmeikeri.

Ref:224.000.103.1051 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas