Latvijas hokeja izlases panākumi rada prāvus zaudējumus totalizatoriem

Vareni šī gada Pasaules hokeja čempionātu ir iesākusi Latvijas izlase, izcīnot trīs uzvaras tikpat spēlēs. Šobrīd tas nodrošina ne tikai pirmo vietu apakšgrupā, bet ir arī prāvus zaudējumu Latvijas bukmeikeriem, vēsta sporta totalizators 11.lv.

«Ierasts, ka sporta totalizatorā klientiem patīk veikt likmes uz izteiktiem favorītiem,» skaidro 11.lv totalizatora vadītājs Toms Piliksers. «Bet ir liels izņēmums – ja spēlē komanda, kurai tiek īpaši justs līdzi. Lai cik pesimistiski būtu bukmeikeri, tas maz ietekmē ticību savas komandas panākumiem. Likumsakarīgi, ka visās trijās Latvijas spēlēs klienti ticēja un likmes veica uz mūsu valstsvienības panākumu un mūsu hokejisti nelika vilties.»

Spēlēs pret Dāniju un Slovākiju favorīti bija pretinieki, nodrošinot īpaši lielus laimestus par Latvijas uzvaru. Spēlē pret Itāliju bukmeikeri jau bija novērtējuši latviešu prasmīgo sniegumu, tādēļ mūsu valstsvienība jau bija favorītu lomā un uzvara pār itāliešiem totalizatoriem izmaksāja mazāk, Latvijas hokeja spēles komentē sporta totalizatora pārstāvji.

«Maz ticams, ka kādā no atlikušajām spēlēm Latvija būs favorīti,» prognozē Piliksers. «Domāju, ka mūsu klienti joprojām ticēs Latvijas uzvarai arī spēlēs ar tādiem grandiem kā Zviedrija vai Krievija, tādēļ jebkurš Latvijas panākums uzticīgākajiem izlases faniem nozīmēs arī lielus laimestus totalizatorā. Minētu, ka situācija ir līdzīga ir visos Latvijas totalizatoros.»

Turnīra turpinājumā Latvijai priekšā cīņas ar Zviedriju, Amerikas Savienotajām Valstīm, Krieviju un Vāciju. Lai iekļūtu izslēgšanas spēlēs, apakšgrupā jāizcīna vismaz ceturtā vieta, ziņo 11.lv.

Ref: 225.000.103.830

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas