Latvijas lauksaimnieki izaudzējuši 84 hektārus saulespuķu labiem darbiem

Latvijas lauksaimnieki pavasarī apsēja vairāk nekā 84 hektārus ar saulespuķēm visos valsts reģionos, tagad tās ir izaugušas un zied.

Lauksaimnieki audzē ne tikai pārtiku, bet dienu no dienas rūpējas gan par savu sētu, gan vidi un ainavu, tādējādi ceļot un stiprinot Latvijas valsti un tās cilvēkus.

Ir daudz vērtīgu agronomisku iemeslu, kāpēc audzēt saulespuķes, bet tās ir arī dziedināšanas, brīvības un miera simbols, audzējot saulespuķes tiek stiprinātas ar lauksaimnieku vērtības – darīt skaistu mūsu Latviju un palīdzēt tiem, kuriem mūsu atbalstu vajag visvairāk, stāsta akcijas iniciators, lauksaimnieku kooperatīvs Latraps.

Tagad visi Latvijas iedzīvotāji var priecāties par ziedošajām saulespuķēm, fotografēties tajās un visi kopā var ziedot labiem mērķiem.

Akcijas lauka malās izvietoti informatīvi materiālu ar QR kodu, kas aizved uz ziedot.lv, kur var ērti izvēlēties ziedojuma apmēru un uzreiz arī noziedot.

Lai atrastu laukus, kas piedalās akcijā, pieejama mūsu veidota karte vietnē Google Maps. Laukus var atrast, arī ievadot lietotnē Waze «saulespuķu lauks», tādējādi ikviens var doties ceļojumā uz saulespuķu laukiem.

Aprīlī lauksaimnieki saņēma saulespuķu sēklas, un tās tika iesētas vietās, kur viegli piekļūt garāmbraucējiem saulespuķu ziedēšanas laikā.

Tagad, saulespuķu ziedēšanas laikā, cilvēki ir aicināti saulespuķu laukos fotografēties un dalīties sociālajos tīklos ar bildēm, izmantojot akcijas tēmturus #LATRAPSziedo, #LATRAPSziedot.lv, #daram_labu.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas