«Melnajā sarakstā» iekļauj prokremlisko motociklistu kluba Nakts vilki pārstāvi

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis Latvijai nevēlamo personu jeb tā dēvētajā melnajā sarakstā iekļāvis Igoru Lakatošu, kurš presē minēts kā prokremlisko motociklistu kluba Nakts vilki Latvijas reģionālās nodaļas vadītājs.

Iekšlietu ministrijā apstiprināja, ka Lakatošs iekļauts to ārzemnieku sarakstā, kuriem ieceļošana un atrašanās Latvijā ir aizliegta. Iekšlietu ministrs pieņēmis lēmumu, balstoties uz drošības iestāžu atzinumu.

Plašāka informācija šobrīd netiek sniegta.

Motociklistu kluba Nakts vilki pārstāvji pazīstami ar to, ka rīkojuši pretrunīgi vērtēto braucienu Maskava-Berlīne par godu tā dēvētajai Uzvaras dienai.

Savulaik daudzi Polijas politiķi un sabiedriskie darbinieki aicināja valdību nepieļaut Nakts vilku iebraukšanu Polijā, pamatojot, ka klubs propagandē neiecietības idejas, atbalsta Krimas aneksiju, bet daži kluba biedri karo Austrumukrainā promaskavisko teroristu grupējumu rindās.

Kā liecina portālā Firmas.lv informācija, Lakatošs ir biedrības Night Wolves MC Latvia amatpersona. Minētā biedrība dibināta 2002.gadā, bet līdz 2004.gadam organizācija bija pazīstama kā motoklubs Nakts vilki. Lakatošs par tās amatpersonu kļuva 2013.gadā.

Ref: 102.000.102.12370

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas