Latvijas Olimpiskā hokeja komanda šodien atgriežas mājās

Pēc aizvadītajiem mačiem Soču ziemas Olimpisko spēļu hokeja turnīrā Latvijas valstsvienība hokejā ceturtdien, 20.februārī, atgriežas Latvijā.

Reiss no Maskavas starptautiskajā lidostā Rīga ieradīsies 10:10. Mediju pārstāvji un līdzjutēji ir aicināti sagaidīt Latvijas valstsvienības hokejistus.

Jau vēstīts, ka Latvijas hokeja izlase Soču olimpisko spēļu «play-off» kārtas mačā otrdien, 18.februārī, ar rezultātu 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) uzvarēja pasaules vicečempionus Šveici, sasniedzot ceturtdaļfinālu.

Latvijas hokeja izlase olimpisko spēļu labāko astoņniekā iekļuvusi pirmo reizi vēsturē.

Ceturtdaļfinālā Latvijas komandai pretiniekos stājās Vankūveras Olimpiādes čempioni – kanādieši, kam mūsu hokejisti sīvā cīņā zaudēja ar rezultātu 1:2, noslēdzot dalību Olimpiskajās spēlēs.