Latvijas Pasta Klientu centrs pagarina darbalaiku un uz klientu zvaniem atbild arī sestdienās

Uzlabojot Latvijas Pasta vienotā informatīvā tālruņa darbību, pagarināts Klientu centra darbalaiks – tagad darbdienās centrs strādā divas stundas ilgāk un uz klientu zvaniem atbild arī sestdienās, informē Latvijas Pastā.

Klientu centrs nodrošina visas valsts pasta nodaļu klientu apkalpošanu vienuviet pa tālruni, ar mobilo īsziņu, e-pasta vēstulē vai sociālajos tīklos. Latvijas Pasta Klientu centru nākotnē plānots aprīkot arī ar virtuālajiem asistentiem.

Izveidojot mūsdienīgu un klientiem draudzīgu Klientu centra modeli, Latvijas Pasts pārņēmis visu pasta nodaļu klientu zvanu apkalpošanu vienuviet, nodrošinot identiskus apkalpošanas standartus, klientu problēmu un jautājumu apzināšanu, kā arī to analīzi un uzskaiti, atzīmē Pastā. «Klients tādējādi iegūst vienotu un precīzu informāciju par viena un tā paša pakalpojuma saņemšanas iespējām neatkarīgi no pasta nodaļas atrašanās vietas.»

Latvijas Pasta Klientu centra vadītājs Kārlis Udrass uzsver: «Klientu centra darbalaika pielāgošana ilgāk strādājošo pasta nodaļu darbalaikam ir vēl viens solis komunikācijas uzlabošanā ar klientiem. Mūsu klienti jau šobrīd atzinīgi novērtē plašo saziņas iespēju klāstu ar Latvijas Pastu – tālruņa zvans, mobilā īsziņa, e-pasta vēstule vai ziņa sociālajos tīklos. Turpinot klientu apkalpošanas modernizāciju un saziņas dažādošanu, Klientu centru plānojam aprīkot arī ar virtuālajiem asistentiem.»

Latvijas Pasta Klientu centrs pasta nodaļu ienākošo zvanu pakāpenisku pārņemšanu sāka 2018.gada nogalē, un šobrīd centralizēta attālinātā komunikācija tiek nodrošināta visās 377 pilna spektra pasta nodaļās.

Latvijas Pasta Klientu centra kontakti: tālrunis 27008001 vai 67008001, e pasta adrese [email protected], darbdienās no plkst. 8.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno dažādus klientu ērtību un kvalitātes uzlabošanas projektus.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas