Latvijas spēlētājs sporta totalizatorā laimē teju 100 000 eiro

Kāds Latvijas sporta totalizatora spēlētājs Otrajos Ziemassvētkos, 25.decembrī, guvis teju 100 000 eiro lielu laimestu, kas ir lielākais zināmais laimests Latvijā reģistrētā sporta totalizatorā.

Veiksmīga izrādījās 2 500 eiro likme, kur likmju kartītē tika iekļauta Losandželosas Lakers uzvara NBA pār čempioni Goldensteitas Warriors (koeficients – 4,45), kā arī Anglijas futbola Premjerlīgā Lesteras City uzvara pār čempioni Mančestras City (koeficients – 8,50). Tā kā abas izvēlētās vienības savos dueļos bija izteiktas pastarītes, tad kopējais likmes koeficients bija 37,825, kas nodrošināja 94 562,50 eiro lielu laimestu.

«Šī ir reizinājuma likme, kur jāpiepildās abiem iznākumiem. Ja tas notiek, tad abu spēļu likmju koeficienti tiek reizināti savā starpā, tādējādi nodrošinot iespaidīgu laimestu,» skaidro 11.lv totalizatora vadītājs Toms Piliksers. «Gan Lakers, gan Lesteras City ne tuvu nebija favorīti, tādēļ visu cieņu likmes veicējam, kurš spēja abus šādus iznākumus vienlaicīgi prognozēt.»

Savukārt laimesta ieguvējs par savu veiksmi uzzinājis vien 27.decembra agrā rītā un par laimēto naudu ir nolēmis pabeigt mājas būvniecību, kā arī īstenot senu sapni – uzcelt savu pirti.

«Izvēlējos šīs spēles pievilcīgo koeficientu dēļ un nekādu īpašo analīzi neveicu. Ar domu, ja būs lemts, tad būs,» stāsta veiksmīgās likmes autors. «Ikdienā basketbolam līdzi nesekoju nemaz, futbolā orientējos labāk, jo pats visu mūžu esmu spēlējis hobija līmenī.»

Kā zināms, naktī uz trešdienu, 26.decembri, Lakers guva pārliecinošu 127:101 uzvaru pār Goldensteitas Warriors, bet tikmēr Lesteras komanda 26.decembra vakarā spēlē pret Mančestras City pēdējās minūtēs maču noslēdza ar 2:1 savā labā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas