No Latvijas ūdenstilpēm izcelti divi noslīkušie

No Latvijas ūdenstilpēm otrdien, 19.novembrī, izcelti divi noslīkuši cilvēki, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Pirmdien plkst. 22.39 VUGD saņēma izsaukumu uz Andrejostas ielu Rīgā, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, Daugavas upē slīkts cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ūdenī bija atradušies divi cilvēki, no kuriem vienu jau Pašvaldības policijas darbinieki ar kutera palīdzību bija nogādājuši krastā.

Ugunsdzēsēji glābēji ar laivu pārmeklēja ūdens akvatoriju, kā arī ūdenslīdēji pārbaudīja piekrastes gultni, bet otru cilvēku neatrada. Slikto laikapstākļu un tumsas dēļ plkst. 1.47 meklēšanas darbi tika pārtraukti un turpināti otrdien.

Kopā ar Ostas policijas un organizācijas Bezvēsts.lv pārstāvjiem, veicot cilvēka meklēšanas darbus, noslīkušais cilvēks tika atrasts un izcelts no ūdens.

Pirmdien plkst. 14.54 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Beļavas pagastu, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, ezerā no laivas iekritis cilvēks. Ugunsdzēsēji glābēji apsekoja ezeru un aptuveni norādīto vietu, kur cilvēks bija iekritis ūdenī, tomēr cilvēku neatrada un līdz ar tumsas iestāšanos darbi notikuma vietā tika pārtraukti.

Lai turpinātu pārmeklēt ezeru, otrdien uz notikuma vietu izbrauca VUGD Valmieras daļas ūdenslīdēji, kuri ir specializējušies ūdens meklēšanas darbos. Pēc vairāk nekā trīs stundu darba, noslīkušais cilvēks tika atrasts un izcelts no ūdens.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas