Latvijas Universitāte turpinās atbalstīt Ukrainas studentus

Latvijas Universitāte (LU) pieņēmusi lēmumu arī nākamajā studiju gadā rudens semestrī atbalstīt Ukrainas studentus, no augstskolas līdzekļiem sedzot mācību maksu, vēsta universitāte.

LU vadības sēdē nolemts Ukrainas civiliedzīvotājus – LU studentus rudens semestrī 100% apmērā atbrīvot no studiju maksas.

Tāpat turpinās individuāla atbalsta sniegšana gan studentiem, gan mācībspēkiem un pētniekiem, kuri vēršas LU. Katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli, meklējot abām pusēm labākos risinājumus, norāda LU.

Kā jau iepriekš norādīja LU rektors profesors Indriķis Muižnieks, tad LU ir ļoti cieša un produktīva sadarbība ar vairākām Ukrainas augstskolām. «Mēs palīdzam nodrošināt ukraiņu zinātnieku pētījumu un jauniešu studiju nepārtrauktību. Esmu pateicīgs visiem universitātes studentiem un darbiniekiem, kuri ar savu pilsonisko stāju, sociālo aktivitāti un arī ar ziedojumiem atbalsta Ukrainas cīņu pret agresiju,» stāsta Muižnieks.

Universitātes tīmekļa vietnē www.lu.lv arī izveidota sadaļa LU atbalsts Ukrainai. Tajā latviešu, angļu un ukraiņu valodās sniegta informācija par pieejamu atbalstu. Sadaļas izveidošanā aktīvi iesaistījās LU Studentu padome, tai skaitā sadarbībā ar studentiem no Ukrainas tulkoja informāciju ukraiņu valodā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas