Latvijas uzņēmums ieiet Lietuvas tirgū, piedāvājot jaunu maksājumu risinājumu

Latvijas uzņēmums Transact Pro ieiet Lietuvas tirgū, ieviešot kopzīmola dāvanu karšu risinājumu, nomainot dāvanu kuponus ar starptautiskās maksājumu sistēmas MasterCard kartēm, vēsta uzņēmums.

Latvijas licencētā elektroniskās naudas iestādes Transact Pro karšu risinājums ieviests tirdzniecības centrā Mega, Kauņā. «Tirdzniecības centrs Mega ir pirmais Transact Pro MasterCard dāvanu karšu projekts Lietuvā. Šobrīd notiek sarunas arī ar citiem tirdzniecības centriem Baltijas reģionā,» atzīmējis Transact Pro biznesa attīstības nodaļas vadītājs Jurijs Bordulans.

Uzņēmums attīstības nodaļas vadītājs skaidro, ka MasterCard dāvanu kartes dod iespēju optimizēt norēķina procesu ar tirgotājiem, transakciju pieņemšanu un apstrādi. «Process kļūst ērtāks klientiem un izdevīgāks tirgotājiem,» skaidro Bordulans.

«Tirdzniecības centriem mūsdienās nav jānodarbojas ar lokālo sistēmu uzturēšanu un apkalpošanu, kas nodrošina dāvanu karšu pieņemšanu, apgrozījuma uzskaiti un norēķiniem ar tirgotājiem. Visus procesus uzskaita un nodrošina automātiskā maksājumu sistēma MasterCard,» par pakalpojumiem vēsta Transact Pro biznesa attīstības nodaļas vadītājs.

Par produkta priekšrocībām stāsta Bordulans: «Ar MasterCard dāvanu karti ir iespējams izvērtēt kādiem produktiem pircēji dod priekšroku, redzēt pirkumu statistiku, sagrupēt to pēc pirkumu laika, dienas un tirgotājiem, kuriem tiek tērēts visvairāk.»

Uzņēmuma pārstāvis norāda, ka šādas kartes palīdzēs ieviest jaunas lojalitātes programmas apmeklētājiem, kā arī tās piedāvā personificētākas atlaides un bonusus, kas interesē pircējus, ir izdevīgi komersantiem un ērti tirdzniecības centriem.

Ref: 225.000.103.579

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas