Latvijas valsts simtgades piederības zīme bez maksas pieejama uzņēmējiem

Latvijas valsts simtgades ietvars veidots atvērts sabiedrības un uzņēmēju iesaistei, tāpēc simtgades piederības zīme uzņēmējiem pieejama bez maksas, informē Kultūras ministrijā (KM).

Ievērojot vizuālās vadlīnijas piederības zīmes lietošanai, uzņēmējiem ir iespēja Latvijas valsts jubilejā veidot jaunus produktus un pakalpojumus, pilnveidot mārketinga instrumentus gan pašmājās, gan starptautiski.

Lai veicinātu iespējas iesaistīties Latvijas valsts simtgades svinībās, ir izvēlēta pieeja, kas ļauj uzņēmējiem tik plaša mēroga notikuma simboliku izmantot bez papildu izmaksām un to saņemt maksimāli vienkāršā kārtībā, skaidro KM.

«Ikvienam Latvijas cilvēkam ir iespēja piedalīties un kļūt par Latvijas valsts simtgades veidotāju. Tuvākie pieci gadi ir īpašs laiks, kurā aicinām ikvienu izprast valsts veidošanās stāstu, svinēt valsts brīvību un veikt ieguldījumus Latvijas nākotnē. Veidojot Latvijas valsts simtgades programmu, jūtam lielu uzņēmēju interesi. Vēlme ir gan atbalstīt esošās norises, gan veidot jaunus simtgades pakalpojumus un produktus. Tieši tādēļ esam radījuši visus priekšnosacījumus un vienkāršu veidu, kā ikviens var izmantot simtgades vizuālo identitāti un simboliku bez maksas,» akcentē kultūras ministre Dace Melbārde.

Starptautiska uzņēmuma vadītājs, AS Sakret Holdings padomes priekšsēdētājs Andris Vanags valsts simtgadi uzlūko kā uzņēmēju iespēju gan iesaistīties programmā, gan izmantot savā komunikācijā: «Gatavojoties simtgadei, valsts padomājusi par uzņēmējiem. Radīts ietvars, kas atvērts uzņēmējiem, un tagad mums atliek atbildīgi paveikt mājasdarbu, izdomāt radošu izteiksmes veidu, kā pasniegt dāvanu savai dzimtenei vai piesaistīt plašu sabiedrības uzmanību saviem produktiem.»

Latvijas valsts simtgades piederības zīmi veido uzraksts Latvija, valsts karogs un skaitlis 100 ar integrētu bezgalības simbolu – nepārtrauktu jaunradīšanas ciklu. Piederības zīmei izstrādātas dažādas vizuālās versijas, uzsver KM.

KM Latvijas valsts simtgades biroja digitālajā vietnē zime.lv100.lv apkopota informācija gan par piederības zīmes simbolisko nozīmi, gan zīmes vizuālās vadlīnijas un piemēri tās lietošanā. Lejupielādējot zīmi, uzņēmējs piekrīt piederības zīmes lietošanai atbilstoši Latvijas valsts simtgades mērķim un uzdevumiem. Zīmi nav atļauts lietot politiskajā aģitācijā.

Ref:224.000.103.884

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas