Latvijas ziemas Olimpiādi pārceļ uz nākamo gadu

Neparasti silto laika apstākļu dēļ, Latvijas III Ziemas Olimpiādes organizatori – Siguldas novada pašvaldība un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ir nolēmusi Olimpiādi šajā gadā nerīkot un to pārcelt uz nākamā gada 6.-8.martu.

Latvijā šajā ziemā valda gadalaikam neraksturīgi laika apstākļi, tāpēc daļu no sportistu treniņiem nepieciešamās infrastruktūras nav iespējams nodrošināt atbilstošā kvalitātē, līdz ar to Latvijas sportistiem ir liegta iespēja kvalitatīvi sagatavoties Olimpiādei. Tāpat, ņemot vērā esošos un prognozējamos laika apstākļus, Olimpiādes norisei nepieciešamo ziemas sporta veidu trašu kvalitāti nav iespējams nodrošināt visaugstākajā līmenī, informē LOK.

Siguldas novada pašvaldība saglabā tiesības organizēt Latvijas III Ziemas Olimpiādi, sadarbojoties ar citām pašvaldībām un sporta bāzēm, tāpēc atkārtots konkurss «Par tiesībām rīkot Latvijas III Ziemas Olimpiādi» no LOK puses netiks rīkots.

Iepriekš – pērnā gada oktobrī LOK Izpildkomitejas sēdē tika apstiprināts, ka Latvijas III Ziemas Olimpiāde 2014.gada 7. – 9.martā notiks Siguldā. Ziemas Olimpiādē piedalās Latvijas pilsētu un novadu komandas, kā arī visi labākie un spēcīgākie ziemas sporta veidu pārstāvji, tajā skaitā olimpieši, kas startējuši arī Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs. Tika plānots, ka Olimpiādē varētu piedalīties ap 600 Latvijas sportistu.

102.000.102.6691

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas