Par Lemberga kartējo «mutes palaišanu» lūdz pierādījumus

Aivars Lembergs

Aivara Lemberga «mutes palaišana» jeb dažāda veida aizskarošie izteikumi teju nevienam nav jaunums. Tie bijuši adresēti gan žurnālistiem, saucot tos par «politiskām prostitūtām», gan prokuroriem. Par to viņam vairākkārt piešķirti naudas sodi. Šoreiz neargumentētus pārmetumus Lembergs esot adresējis savam opozicionāram Ģirtam Valdim Kristovskim, nosaucot viņu par Valsts drošības komitejas (VDK) sadarbības partneri.

Šī gada 10.janvārī Ventspils domē Kristovskis iesniedza Lembergam, kā arī atsevišķi katram domes deputātam adresētu iesniegumu Par deputāta A.Lemberga izteikumiem Ventspils pilsētas domes 07.12.2018. sēdē. Tajā vērsta uzmanība uz to, ka Lembergs sēdes laikā atkārtoti izteicis nepatiesus faktus par to, ka Kristovskis it kā sadarbojies ar VDK. Lembergs uzsvēra, ka tas esot «vispārzināms fakts». Tāpat Kristovskis iesniegumā min, ka tajā pašā sēdē Lembergs nepārprotami izteicās, ka darba karjeras sākuma gados Ventspils uzņēmumā SRAU Kristovskis esot no zvejnieku kolhoziem nozadzis naudu.

Kristovskis lūdzis domes 25.janvāra sēdes darba kārtībā iekļaut pierādījumus par šiem abiem izteikumiem, tomēr no domes izpilddirektora Alda Ābeles saņēmis atteikumu, tā kā dokuments neesot noformēts atbilstoši likuma Par pašvaldībām 33.pantā un Ventspils pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr.3 Ventspils pilsētas pašvaldības nolikums noteiktajā kārtībā. Kristovskis gan uzsver, ka prasība nesatur nepieciešamību Ventspils pilsētas domei pieņemt lēmumu, bet gan paredz deputāta Lemberga piestādīto pierādījumu izklāstu.

«Tātad, ja A.Lembergam ir pierādījumi, viņš tos uzrāda, ja viņam tādu nav, viņš apliecina, ka viņam tādu nav un paskaidro veidu, kā tālāk risināma viņa eskalētā problēma par neslavas celšanu citam domes deputātam,» jau atkārtotā iesniegumā min Kristovskis.

Iepriekš Kristovskis uzsvēris: «Ņemot vērā to, ka šādi deputāta Lemberga, kādreizējā Ventspils rajona Komunistiskās partijas sekretāra, ļaunprātīgi, izdomāti, nepatiesi, tas ir, neesoši fakti, publiski izteikumi ceļ man neslavu, diskreditē mani sabiedrības priekšā, savā šī gada 10.janvāra iesniegumā deputātam Aivaram Lembergam aicināju viņu Ventspils domes 2019.gada 25.janvāra sēdē uzrādīt konkrētus pierādījumus, kas dod viņam pārliecību regulāri mani publiski apvainot sadarbībā ar PSRS Valsts drošības komiteju, kā arī apgalvot, ka laikā no 1984.–1989.gadam, kad strādāju Ventspils uzņēmumā SRAU, es esot nozadzis zvejnieku kolhoziem naudu! Turklāt aicināju deputātu vairākumu no partijas Latvijai un Ventspilij nodrošināt, ka deputāts Lembergs izpilda manu aicinājumu un 2019.gada 25.janvāra sēdē uzrāda pierādījumus saviem izteikumiem.» 

Saistītie raksti

1 komentārs

  1. Jau ilgus gadus Aivara vāvuļošana ir pārsātināta ar Infantīli Idiotisko Pozitīvismu. Vai viņam visi ir mājās???

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas