Lembergam neesot iespējams pilnvērtīgi organizēt savu privāto dzīvi, jo uz tiesas sēdēm jāierodās parāk bieži

Aivars Lembergs

Rīgas apgabaltiesa noraidījusi smagos noziegumos apsūdzētā Aivara Lemberga lūgumu turpmāk organizēt tiesas sēdes tikai trīs reizes nedēļā, nevis četras, kā tas bija nolemts līdz šim, vēsta ziņu portāls Ventspilnieks.lv.

Līdz ar to arī turpmāk tiesas sēdes notiks katru darba dienu, izņemot piektdienas. Tiesas sēžu sākums paliks nemainīgs plkst.10, nevis stundu vēlāk, kā to gribēja Lembergs.

Pamatojot nepieciešamību samazināt tiesas sēžu skaitu un sākt tās stundu vēlāk, Lembergs pamatoja, ka viņam neesot iespējams pilnvērtīgi organizēt savu privāto dzīvi. Lemberga ieskatā, viņš fiziski nevarot tik agri ierasties galvaspilsētā no sava plašā privātīpašuma Puzes pagastā.

Līdzīgus lūgumus izteica arī abi pārējie apsūdzētie – Lemberga dēls Anrijs Lembergs un Ansis Sormulis. Tiesa bija pretīmnākoša, ierosinot tiesas sēdes rīkot arī videokonferenču formātā. Kamēr Sormulis tam uzreiz piekrita, Lembergs savā manierē izteica lūgumu laiku pārdomām. Tiesa tomēr nolēma turpmāk lietu skatīt videokonferences režīmā, sākot no brīža, kad Ventspils tiesa būs spējīga to tehniski nodrošināt.

Jau ziņots, ka tiesvedībā patlaban uzsākts viens no noslēdzošajiem posmiem – tiesas debates.

Ref:224.000.103.384

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas