LIAA meklē jaunu vadītāju. Alga – 2 353 eiro

Valsts kanceleja (VK) izsludinājusi konkursu uz Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktora amatu, liecina oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis publiskotā informācija.

Pieteikšanās termiņš norādīts 15.novembris.

Sludinājumā norādītās prasības pretendentiem ir nevainojama reputācija, augstākā izglītība vadības zinībās, ekonomikā, finansēs vai tiesību zinātnēs, maģistra grāds tiks uzskatīts par priekšrocību, vismaz triju gadu nepārtraukta pieredze organizācijas vadītāja amatā vai citā vadošā amatā organizācijas vadītāja tiešā pakļautībā ar vismaz desmit padotajiem darbiniekiem, kas iegūta pēdējo desmit gadu laikā (VK lūdz norādīt CV pie attiecīgā amata vadīto darbinieku skaitu).

Tāpat sludinājumā aprakstīts, ka LIAA nākamajām vadītājam nepieciešamas teicamas stratēģiskās plānošanas, sadarbības, komunikācijas un prezentācijas prasmes, pieredze un izpratne finanšu vadības jautājumos, inovatīva pieeja iestādes procesu vadīšanā.

Sludinājumā norādīts, ka nepieciešamas angļu valodas zināšanas B2 līmenī, veiksmīga pārmaiņu vadības pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību. Vēlama pieredze starptautisku projektu vadībā un darbā privātā sektorā vai sadarbībā ar privāto sektoru pēdējo desmit gadu laikā.

Sludinājumā norādīts, ka nākamajam LIAA vadītājam tiek piedāvāts vadīt perspektīvu valsts pārvaldes iestādi ar daudz pārstāvniecībām citās valstīs un pārstāvēt Latviju starptautiskā līmenī.

Potenciālā mēnešalga sludinājumā norādīta 2 353 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas

Tāpat nākamajam LIAA vadītājam tiek piedāvātas sociālās garantijas un veselības apdrošināšanA, kā arī motivējoša bonusu sistēma atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem.

Atlases procesa trešajā kārtā tiks novērtētas vadības kompetences: stratēģiskais redzējums, pārmaiņu vadīšana, komandas vadīšana, darbinieku motivēšana un attīstīšana, attiecību veidošana un uzturēšana.

Šobrīd LIAA direktors ir Andris Ozols, kura pilnvaru termiņš beigsies novembrī, jo Ekonomikas ministrija nolēmusi neturpināt darba attiecības ar Ozolu, kurš LIAA vada 15 gadus.

Iepriekš arī izskanējis, ka Ozolu varētu rotēt Centrālās statistikas pārvaldes vadītāja amatam, tomēr ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) septembrī atzina, ka šāda rotācija, visticamākais, nenotiks.

Publisks saspīlējums starp ekonomikas ministru un LIAA direktoru izcēlās pēc tam, kad šā gada martā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā Viens pret vienu Nemiro sacīja, ka LIAA darbinieki iesaistīti Eiropas Savienības fondu izkrāpšanā. Savukārt Ozols par ministra pausto izteicās, ka tādējādi tiek grauta valsts reputācija un radīti miljoniem eiro lieli zaudējumi.

LIAA mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, veicinot ārvalstu investīciju apmēra pieaugumu un palielinot Latvijas konkurētspēju pašmāju un starptautiskajos tirgos.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas