Lidostā: Pagaidām laikapstākļi nav būtiski ietekmējuši lidostas darbību

Vējainie laikapstākļi pašlaik nav būtiski ietekmējuši lidostas Rīga darbību, taču spēcīgā vēja un puteņa izraisītās sliktās redzamības dēļ atsevišķi lidojumi var kavēties vai doties uz rezerves lidostām, pastāstīja lidostas pārstāve Ilze Salna.

Salna norādīja, ka lēmumu par lidojuma novirzīšanu uz rezerves lidostu pieņem gaisa kuģa apkalpe, vadoties no aktuālās meteoroloģiskās informācijas.

Līdz šim viens gaisa kuģis – Latvijas nacionālās lidsabiedrības airBaltic reiss no Kopenhāgenas uz Rīgu – ir devies uz rezerves lidostu Palangā. Aktuālajai informācijai par lidojumu statusu pasažieri var sekot līdzi lidostas mājaslapā.

Kā ziņots, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdinājumu par vētru galvaspilsētā, Jūrmalā un Pierīgas novados paaugstinājis no oranžā līdz sarkanajam līmenim.

Tiek prognozēts, ka laika periodā līdz plkst. 15.00 Rīgā ziemeļrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 33 m/s.

Vēl par šo tematu: Uzmanību! Rīgā un tās apkārtnē brīdinājums par vētru paaugstināts līdz sarkanajam līmenim

Sarkanais brīdinājums nozīmē, ka iespējami ievērojami postījumi plašās teritorijās, kā arī nelaimes gadījumi, kas apdraud cilvēku dzīvību. Iedzīvotājiem jāseko līdzi informācijai un norādījumiem, ko sniedz atbildīgās institūcijas, un jābūt gataviem ārkārtas pasākumiem, tai skaitā evakuācijai.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas