Lidosta Rīga sagaidīs septiņmiljono pasažieri

Starptautiskā lidosta Rīga 2018.gadu noslēgs ar vēl vienu pārspētu rekordu – 27.decembrī svinīgi tiks sagaidīts septiņmiljonais pasažieris, informē lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Par godu šim notikumam trešdien, 27.decembrī plkst. 14.20 lidostas terminālī notiks svinīga rekorda pasažiera sagaidīšana.

Karnīte pastāstīja, ka pasākumā piedalīsies satiksmes ministrs Uldis Augulis, starptautiskās lidostas Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Kanels un padomes locekle Laila Odiņa, valdes priekšsēdētāja Ilona Līce un lidostas sadarbības partneri.

BNN jau rakstīja, ka starptautiskās lidostas Rīga neto apgrozījums šā gada deviņos mēnešos ir sasniedzis 45,7 miljonus eiro. Salīdzinājumā ar 2017.gada attiecīgo periodu, lidostas apgrozījums ir palielinājies par 12% jeb pieciem miljoniem eiro.

Deviņu mēnešu periodu lidosta ir noslēgusi ar 10,8 miljonu eiro lielu peļņu. Ieņēmumi no aviācijas pakalpojumiem pārskata periodā bija 28,7 miljoni eiro, un, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, tie ir palielinājušies par 21%, liecina lidostas 2018.gada nerevidēts saīsinātais starpperiodu pārskats par deviņu mēnešu periodu līdz 2018.gada 30.septembrim.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas