Lidostas Rīga valdes priekšsēdētāja amatā ieceļ Lailu Odiņu

Lai nodrošinātu uzņēmuma vadības nepārtrauktību krīzes apstākļos, VAS Starptautiskā lidosta Rīga padome uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā ir iecēlusi līdzšinējo padomes locekli Lailu Odiņu.

Odiņa vadīs lidostu Rīga līdz brīdim, kad konkursa kārtībā tiks izvēlēts jauns lidostas valdes priekšsēdētājs, informē  lidostas pārstāve Laura Karnīte.

«Šajā ārkārtas situācijā lidosta nevar palikt bez vadītāja – ir nepieciešams enerģisks, zinošs un pieredzējis cilvēks, kura galvenais uzdevums būs izvest uzņēmumu no krīzes. Lidosta vairs nekad nebūs tāda, kā bijusi un uzņēmuma atjaunošana būs jāsāk no paša sākuma. Esmu pārliecināts, ka Laila Odiņa ir piemērotākais kandidāts šim amatam līdz brīdim, kad tiks izvēlēts jaunais lidostas vadītājs,» norāda lidostas Padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.

Lasiet arī: Lidosta Rīga plāno atlaist 500 darbinieku

Karnīte vēsta, ka Odiņai ir aviācijas profesionāle ar ilgstošu pieredzi nozarē, tostarp arī starptautiskos uzņēmumos. Lidostas padomē viņa strādā kopš 2018.gada aprīļa. Pirms tam Odiņa bijusi nacionālās aviokompānijas airBaltic operatīvās vadības direktore, strādājusi UTAir Airlines JSC operatīvās vadības direktores un Azerbaijan Airlines JSC izpilddirektores amatā. Odina ir arī Transporta un sakaru institūta valdes locekle.

Jau vēstīts, ka ilggadīgā lidostas Rīga vadītāja Ilona Līce ir paziņojusi par atkāpšanos no amata veselības iemeslu dēļ.

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas