Līdz februāra beigām Rīgā rīkos svētku eglīšu savākšanas akciju

Sākot ar 30.decembri līdz 29.februārim vides pakalpojumu uzņēmums Clean R Rīgā nodrošinās svētku eglīšu savākšanu pēc Ziemassvētku un Jaunā gada svinībām, informē uzņēmuma pārstāvis Kaspars Līcītis.

Eglītes izvešana daudzdzīvokļu un privātmāju iedzīvotājiem izmaksās trīs eiro par kociņu, ieskaitot PVN. Clean R pakalpojumu bez maksas līdz 29.februārim piedāvās Rīgas Namu pārvaldnieka apsaimniekoto namu iedzīvotājiem.

Pirms atbrīvoties no eglītes, tās izvešana ir jāpiesaka savam atkritumu apsaimniekotājam. Eglīšu izvešana notiks pirmdienās, pēc klientu pieteikumiem izveidojot atsevišķu Eglīšu maršrutu.

Eglīšu izvešanas pakalpojums ir pieejams visiem Clean R klientiem Rīgā, pārējos galvaspilsētas iedzīvotājus par eglīšu izvešanas nosacījumiem aicinām interesēties individuāli, zvanot uz Clean R klientu centru pa tālruni 67111001 vai rakstot uz e-pastu kc@cleanr.lv.

Clean R aicina iedzīvotājus eglītes novietot savas dzīvojamās mājas sadzīves atkritumu laukumos pie sadzīves atkritumu konteineriem. Atkritumu konteinerā eglīti izmest ir aizliegts, tāpat svarīgi ir pirms izmešanas noņemt visus svētku rotājumus. Pēc savākšanas visas eglītes tiks nodotas videi draudzīgai pārstrādei.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas