Līdz izpilddirektores rīkojumam maina lēmumu par vairāku RMS maršrutu slēgšanu

Līdz jaunam pilsētas izpilddirektores rīkojumam, mainīts lēmums par vairāku Rīgas Mikroautobusu satiksmes maršrutu slēgšanu, informē SIA Rīgas Mikroautobusu satiksme (RMS).

Jau ziņots, ka uzņēmums no 3.augusta bija plānojis slēgt vairākus apkalpotos maršrutus, jo samazinājies pasažieru skaits COVID-19 ierobežošanai atcelto atlaižu dēļ.

Šodien uzņēmums izplatījis paziņojumu, ka 30.jūlijā RMS saņēma oficiālu vēstuli no pašvaldības SIA Rīgas satiksmes par to, ka uzņēmumam ir jāsagaida jauns Rīgas pilsētas izpilddirektores izdots rīkojums, lai varētu slēgt daļu ekspresbusu maršrutu uz noteiktu laiku.

Uzņēmums cer, ka Rīgas pilsētas izpilddirektore šādu rīkojumu izdos paātrinātā kārtībā.

RMS atvainojas pasažieriem, ka juridisku nianšu dēļ ir notikusi rīdzinieku maldināšana. No pirmdienas, 3.augusta, ekspresbusi kursēs visos maršrutos pēc līdzšinējiem kustības grafikiem, līdz brīdim, kad Rīgas pilsētas izpilddirektore izdos jaunu rīkojumu, uz kura pamata RMS varēs slēgt daļu maršrutus līdz 31.augustam.

Rīgas izpilddirektora padomnieks Guntis Kārkliņš informēja, ka 30.jūlijā saņemta Rīgas satiksmes vēstule, kurā uzņēmums informē, ka RMS vēlas slēgt atsevišķus maršrutus uz noteiktu laiku.

Izpilddirektora pienākumu izpildītāja Iveta Zalpētere lūgs Satiksmes departamenta viedokli un pēc tā saņemšanas pieņems lēmumu.

RMS dibināta 2012.gada 24.oktobrī, un uzņēmums ietilpst B-Bus grupā, kurš 2019.gadā ar 505 autobusiem apkalpoja 40 miljonus pasažieru 165 maršrutos, nodarbinot 1 225 darbiniekus, no kuriem 912 ir transportlīdzekļu vadītāji.

RMS apgrozījums 2018.gadā bija 13,566 miljoni eiro, kas ir par 19,5% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga 5,7 reizes un sasniedza 31 098 eiro, liecina Firmas.lv informācija. 2019.gada dati vēl nav pieejami.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas