Lielā Talka: talkošanas vietas piesaki laicīgi!

 

Arvien aktīvāk tiek pieteiktas vietas, kur šī gada Lielajā Talkā 22.aprīlī – Pasaules Zemes dienā – cilvēki pulcēsies, lai piedalītos kopīgās apkārtnes sakopšanas aktivitātēs. Oficiālo talkas vietu pieteikumus mājaslapā www.talkas.lv varēs pieteikt vēl divas nedēļas, taču būtu vēlams to izdarīt pēc iespējas ātrāk, uzsver talkas organizatori. 

Pieteiktās talkas kopējā kartē parādās vien pēc tam, kad konkrētā novada koordinators ir tās apstiprinājis, un šis process var aizņemt vairākas dienas. «Svarīgi atcerēties, ka Lielās Talkas laikā ikviens tiek aicināts sakopt publiskās piesārņotās vietas, tāpēc privātīpašumos organizētās talkas netiek apstiprinātas Lielās Talkas kartē,» BNN skaidro talkas pārstāvji.  

Viņi uzsver, ka svarīgi atcerēties, ka ikviens talkas vietas pieteicējs arī uzņemas atbildību par to, ka uz vietas organizēs konkrēto talku, būs tās laikā sazvanāms, pirms talkas saņems maisus un informatīvos materiālus no koordinatoriem, kā arī saskaņos ar koordinatoriem atkritumu izvešanas vietu. «Lūgums ņemt vērā to, ka maisos savāktie atkritumi būtu jānovieto tur, kur iespējams piebraukt ar atkritumu izvešanas mašīnu, lai tie tiešām tiktu laikus nogādāti uz atkritumu savākšanas poligoniem,» skaidro organizatori. 

Šobrīd jau pieteiktas aptuveni 700 Talkas vietas, no kurām apstiprinātas jau 410, no kurām Rīgā – 52 vietas. Tiem, kas paši talku nevēlas organizēt, ir iespēja mājaslapā www.talkas.lv esošajā kartē atrast sev tuvāko vai interesantāko talku un 22.aprīlī tai pievienoties, iepriekš sazinoties ar talkas atbildīgo.

Ref:224.000.103.863

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas