Lielākajos Rīgas tirdzniecības centros piektdien vērojams pircēju plūsmas pieaugums

Gandrīz visos lielākajos Rīgas tirdzniecības centros piektdien vērojams pircēju plūsmas pieaugums, atzina tirdzniecības centru pārstāvji.

Tostarp tirdzniecības centra Akropole pārstāvji minēja, ka patlaban novērojama lielāka apmeklētāju plūsmu nekā ierasts darba dienas vidū, taču šobrīd tirdzniecības centra aizpildījums nepārsniedz pusi no ierobežojumu laikā atļautās ietilpības.

Arī tirdzniecības centra Domina Shopping pārstāvji atzina, ka jau ceturtdien, 17.decembrī, tika novērota daudz lielāka pircēju plūsma nekā pirms nedēļas, kā arī piektdien pircēju plūsma ir lielāka nekā pagājušās nedēļas piektdienā.

Savukārt tirdzniecības centra Alfa pārstāvji pastāstīja, ka tirdzniecības centrā pie katras no ieejām darbojas ierīces, kas uzskaita cilvēkus. Patlaban kopējais apmeklētāju skaits Alfā nav pārsniedzis iespējamo apmeklētāju kopskaitu, kas var iepirkties vienlaikus atbilstoši pieļaujamajiem rādījumiem uz konkrētu kvadratūru.

Tirdzniecības centra administrācija seko šiem rādījumiem tiešsaistes sistēmā, lai nepieļautu to pārsniegšanu.

Reaģējot uz palielināto pircēju plūsmu pirms jauno tirdzniecības ierobežojumu stāšanās spēkā, lielākā daļa tirdzniecības centru paziņojuši par darbalaika pagarināšanu piektdien par vienu vai divām stundām. Arī mazumtirdzniecības tīkli Rimi un Maxima pagarinājuši darbalaiku.

Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aicināja tirgotājus neizvērst marketinga akcijas, tieši piektdien aicinot patērētājus uz tirdzniecības vietām un radot drūzmēšanās riskus.

PTAC ir novērojis, ka daudzi veikali piektdien izvērš plašas marketinga kampaņas, piedāvājot būtiskas atlaides un pagarinātus darba laikus, aicinot patērētājus vēl pagūt iepirkties pirms daudzu tirdzniecības vietu darbības ierobežošanas.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas