Lielbritānijā pēc atlabšanas no COVID-19 darbu atsāk premjerministrs Džonsons

Britu premjerministrs Boriss Džonsons

Lielbritānijas premjerministra rezidencē Londonā no slimnīcas atgriezies premjerministrs Boriss Džonsons (Boris Johnson), kurš atveseļojies no COVID-19. Tikmēr slimības upuru skaits valstī sasniedzis 20 732, vēsta britu ziņu portāls The Guardian.

Kā paziņojis britu valdības loceklis Dominiks Rābs (Dominic Raab), kurš Džonsona slimības laikā viņu aizstājis, premjerministrs atgriezīsies pilnas slodzes darbā. Gan britu sabiedrībā, gan valdošajā Konservatīvajā partijā pieaug aicinājumi mīkstināt ierobežojumus, kas valstī ir spēkā kopš 23.marta.

Tos paredzēts oficiāli pārskatīt 7.maijā, tādēļ Džonsona galvenie uzdevumi darbā būs saistīti ar krīzes situācijas vadību un to kurās jomās valdībai būtu atbildīgi pakļauties spiedienam par ierobežojumu mīkstināšanu, un kurās ne.

Lielbritānija ir viena no jaunā koronavīrusa vissmagāk skartajām valstīm Eiropā. No slimības komplikācijām ir miruši 20 732 iedzīvotāji, bet inficējušies ir 152 840, liecina Anglijas Sabiedrības veselības pārvaldes dati, raksta The Guardian.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas