Lielbritānijā pratina kravas refrižeratora traģēdijas aizdomās turēto

Britu policija pēc 39 mirušu cilvēku atrašanas refrižeratora kravas furgonā veic automašīnas šofera nopratināšanu.

vēsta britu sabiedriskais medijs BBC, trešdien, 23.oktobrī, rūpnieciskā parkā Eseksas grāfistē, Lielbritānijā mediķi automašīnas saldējamā kravas konteinerā atrada 39 cilvēku mirstīgās atliekas.

Kravas konteiners brīdi iepriekš pienācis Temzas upes Pērflītas ostā no Zēbriges, Beļģijā, bet automašīna, uz kuras konteiners uzkrauts, Pērflītā ieradusies no Ziemeļīrijas.

Britu policija aizdomās par slepkavību ir aizturējusi 25 gadus vecu vīrieti vārdā Mo Robinsons (Mo Robinson) no britu Ziemeļīrijas.

Policijas darbinieki Ziemeļīrijā veikuši reidus divās ēkās, un Lielbritānijas Nacionālā Noziedzības Aģentūra pavēstījusi, ka veic operatīvās darbības, lai noskaidrotu «organizētās noziedzības grupējumus, kuri varētu būt iesaistīti» noziegumā.

Kā paziņojusi Eseksas grāfistes policijas vadība, mirušie ir 38 pieaugušie un viens pusaudzis. Tiek veikta upuru personu noskaidrošana.

Kravas automašīna, lai arī atvesta no Ziemeļīrijas, bijusi reģistrēta Bulgārijā, un kā pavēstījis Bulgārijas Ārlietu ministrijas preses pārstāvis, automašīna bijusi reģistrēta uz kāda uzņēmuma vārda, kas pieder kādam Īrijas pilsonim.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas