Lieldienu brīvdienās pasts strādās tikai tirdzniecības centros

Lieldienu brīvdienās – 14., 16. un 17.aprīlī – pasta pakalpojumus sniegs atsevišķas Latvijas Pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Savukārt sestdien, 15.aprīlī, visas pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto sestdienas darba režīmu, BNN ziņo uzņēmumā. 

Klienti, kam Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) piešķirtie pabalsti un pensijas tiek piegādātas dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību un kam izmaksa paredzēta laikposmā no 10. līdz 17.aprīlim, tās saņems agrāk.

Valsts noteiktajās svētku brīvdienās – Lielajā piektdienā, 14.aprīlī, Pirmajās Lieldienās, 16.aprīlī, un Otrajās Lieldienās, 17.aprīlī, atvērtas būs atsevišķas pasta nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Lieldienās strādājošo pasta nodaļu saraksts pieejams šeit. Precīza informācija par darba laika izmaiņām ir pieejama arī uz vietas visās pasta nodaļās.

Sestdien, 15.aprīlī, visas Latvijas Pasta nodaļas strādās saskaņā ar ierasto sestdienas darba režīmu, izņemot Jelgavas 5.pasta nodaļu un Liepājas 7.pasta nodaļu, kas strādās no plkst.10 līdz 19.

VSAA piešķirtās pensijas un pabalsti, kuru ikmēneša saņemšanas laiks klienta dzīvesvietā ir 10. un 11.datumā, tiks piegādāti 10.aprīlī, savukārt 11.aprīlī – tiem klientiem, kam izmaksa paredzēta 12. un 13.aprīlī. 12.aprīlī pensijas un pabalstus dzīvesvietā saņems klienti, kuriem izmaksas datums ir 14. un 15.aprīlis, bet 13.aprīlī – klienti, kam izmaksa noteikta 16. un 17.datumā.

Western Union naudas pārvedumu pakalpojumi Lieldienu brīvdienās tiks sniegti lielākajā daļā strādājošo pasta nodaļu.

Ref:224.000.103.888

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas