Liepājā augustā notiks Klusuma festivāls

Liepājā 16. un 17.augustā gan jūras krastā, gan aizsargātā teritorijā – priežu ieskautajos Dienvidu fortos, informē festivāla pārstāvji.

«Tā būs apzināti veidota akustiska un mierīga vide, kurā festivāla viesi varēs uz laiku atkāpties no aktīvās ikdienas un atpūsties mierā. Divu dienu garumā mēs festivālā izvairīsimies no mobilo telefonu un citu līdzīgu ierīču lietošanas. Vēlamies panākt, lai cilvēka miera laiku netraucē pat tehnoloģijas. Festivālu mēs pavadīsim bez alkohola vai citām apreibinošajām vielām, jo aicinām cilvēkus atpūsties, esot pie pilnas apziņas. Atrodoties teritorijā mēs skaļi nesarunāsimies un ievērosim klusumu, lai iegūtu pilnvērtīgu mieru sev, jo tā ir šī festivāla pamatjēga. Mēs saprotam, ka laiku pa laikam ir jāapstājas un jāatiet no visa ierastā, jo tas nepieciešams dzīves līdzsvaram un radošuma vairošanai. Tā ir iekšēji garīga prakse, kas cilvēkiem nav sveša lieta, un tomēr ikdienas darbībās piemirsta,» vēsta festivāla organizatori.

16.augusta atklāšanas vakarā uz kalna skatuves uzstāsies operdziedātāja Inese Galante klaviermeistara pavadījumā, Shipsea, Ralfs Eilands, grupa Baraka ar Denisu Paškēvicu un Savukārt 17.augusta rīts iesāksies ar Ainara Mielava akustisko koncertu, kā arī dienai ritot uz kalna skatuves uzstāsies Sergejs Jēgers, grupa Triana Park, Kaspars Zemītis, Jānis Stībelis, Ieva Akuratere, Kārlis Kazāks un Arstarulsmirus.

Liepājas pludmalē varēs sauļoties, peldēties jūrā, veldzēties pirtīs. Lielo priežu skvērā varēs klausīties mūziku un gongus, kā arī mācīties kā nomierināties. Mūziku varēs baudīt arī mazo priežu mežā, bet kāpu līdzenumā būs vieta, kur uzsliet savu telti, kā arī apmeklēt meistardarbnīcas un piedalīties orientēšanās spēlē.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas