Liepājā Jaunā gada sagaidīšanas laikā noteikti satiksmes ierobežojumi

Saistībā ar to, ka 31.decembrī pulksten 23.00 Liepājā, pie koncertzāles Lielais dzintars norisināsies Jaunā gada sagaidīšanas pasākums kopā ar Intaru Busuli un Abonementa orķestri, pilsētā jau no 28.decembra noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi, informē Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāve Zita Lazdāne.

Saistībā ar svētku svinībām, sākot no 28. decembra līdz 1. janvārim, pilsētā plānoti vairāki satiksmes ierobežojumi:

• no 28. decembra pulksten 8.00 līdz 1. janvāra pulksten 6.00 aizliegta automašīnu novietošana K.Zāles laukumā (kanāla pusē) no pieturvietas K.Zāles laukums līdz Bāriņu ielas krustojumam;

• 30. decembrī no pulksten 18.00 līdz 1. janvāra pulksten 6.00 automašīnām tiks slēgts koncertzāles Lielais dzintars auto stāvlaukums (Jūras ielā 16 un 18). Tāpat šajā laika posmā tiks aizliegta arī transportlīdzekļu kustība pa Baložu ielu, kā arī tiks ierobežota satiksme Dzirnavu ielā;

• 31. decembrī no pulksten 23.00 līdz 1. janvāra pulksten 1.30 tiks slēgta satiksme Jūras ielas posmā no Tramvaja tilta līdz Graudu ielai un Radio ielā no J.Dubelšteina ielas līdz Jūras ielas krustojumam.

Lai pēc Jaunā gada sagaidīšanas pasākuma ērti nokļūtu mājās, tiks organizēti papildu sabiedriskā transporta reisi. Pulksten 0.20 un 1.15 no viesnīcas Libava būs noorganizēti divi autobusu reisi uz Karostu un divi uz slimnīcu. Savukārt no pieturvietas Koncertzāle plkst. 0.20 M.Ķempes ielas virzienā būs noorganizēti divi papildu tramvaju reisi, bet Brīvības ielas virzienā – viens. Savukārt plkst. 1.15 katrā virzienā būs vēl viens papildu tramvaja reiss.

Automašīnu īpašnieki aicināti savas automašīnas nenovietot stāvlaukumā pie koncertzāles Lielais dzintars, pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

Liepājnieki un pilsētas viesi aicināti ievērot īpašu piesardzību uguņošanas laikā un nekādā gadījumā pasākumā teritorijā neierasties ar savu pirotehniku. Tāpat pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Liepājas Pašvaldības policija.

Atgādinām, ja vēja ātrums pārsniegs deviņus metrus sekundē, uguņošana drošības apsvērumu dēļ var tikt atcelta.

Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Kultūras pārvaldes un pilsētas pašvaldības sociālo tīklu Facebook, Twitter, Youtube un Instagram kontos.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas