Liepājas domi atstājušā deputāta Kronberga vietā apstiprināts Modris Šveiduks

Liepājas domes deputāta mandātu nolikušā Ģirta Kronberga vietā apstiprināts Modris Šveiduks no Latvijas Reģionu apvienības (LRA), noskaidroja aģentūra LETA.

Pašvaldības informācija liecina, ka Šveiduks ir SIA Agamiks vadītājs.

Uzņēmums Agamiks dibināts 2001.gada augustā un tas darbojas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības nozarē, specializējoties tieši uz metināšanas iekārtu, aksesuāru, iekārtu remontu, iekārtu nomu un transporta pakalpojuma jomu, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Firmas.lv dati rāda, ka 2017.gadā uzņēmums apgrozījis 218 064 eiro un nopelnīja 4379 eiro, savukārt 2016.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 203 032 eiro, bet peļņa – 19 403 eiro.

Jau ziņots, ka domes priekšsēdētāja vietnieks tūrisma un investīciju jautājumos Kronbergs deputāta mandātu nolika 22.novembrī, savukārt par atkāpšanos no priekšsēdētāja vietnieka amata viņš paziņoja 17.septembrī.

Kronberga atkāpšanās sekoja pāris dienas pēc tam, kad polittehnologs Reinis Točelovskis paziņoja, ka Uldim Seskam (Liepājas partija) neglaimojošo izdevumu Par ko nekad nestāstīs Kurzemes Vārds pirms 2017.gadā notikušajām pašvaldību vēlēšanām finansējuši un atbalstījuši mēra koalīcijas partneri Jānis Vilnītis (LRA) un Kronbergs.

Saistītie raksti

1 komentārs

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas