Liepājas muzejs jūlijā un augustā būs atvērts katru dienu

No pirmdienas, 6.jūlija, līdz 31.augustam Liepājas muzejs Kūrmājas pr. 16/18 būs atvērts apmeklētājiem katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00, informē muzejā.

Arī šogad Liepājas muzejs sniedz Liepājas jauniešiem iespēju strādāt vasarā. Jaunieši strādā gan par ekspozīcijas uzraugiem – dežurantiem, gan veic apkopēju pienākumus, gan piedalās arī muzeja krājuma nodaļas darbā.

Lai gan daļa jauniešu ir piesaistīti arī darbam Liepājas muzeja filiālē Liepāja okupāciju režīmos K. Ukstiņa ielā 7/9, filiāle tomēr būs atvērta kā līdz šim – no trešdienas līdz svētdienai, plkst. 10.00–18.00. Tur visu vasaru liepājnieki un pilsētas viesi tiek aicināti aplūkot nupat atklāto izstādi Dzīvesstāsti sarkanā terora ēnā.

Savukārt Liepājas muzeja ēkā, Kūrmājas pr. 16/18, apmeklētāji vēl visu jūlija mēnesi var skatīt Liepājas muzeja krājuma izstādi Zudusī Liepāja Maksa Paula Berči arhīvā, līdz 30.augustam – Agņa Šēra fotogrāfiju izstādi Pieturpunkti, bet līdz pat 20.septembrim – krāšņo izstādi Velosipēds un riteņbraukšanas mode no 19. gs. beigām līdz 20. gs. vidum, kurā skatāmi tērpi no Aleksandra Vasiļjeva kolekcijas, bet scenogrāfiju veidojusi Anna Heinrihsone.

Jau vairākus gadus muzeja durvis vasarā var atvērt katru dienu, pateicoties Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) sadarbībai ar Liepājas pašvaldības aģentūru Nodarbinātības projekti, atzīmē muzejā.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas