Liepājas slimnīcā nonākuši divi bērni ar Covid-19 infekciju

Liepājas slimnīcā pašlaik ārstējas divi bērni ar Covid-19 infekciju, informē Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase.

Kā zināms, Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) 25.novembrī apstiprināja Pfizer/BioNTech vakcīnas izmantošanu bērniem vecumā no pieciem līdz 11 gadiem.

Līdz ar EZA lēmumu tā jaunāka vecuma bērniem Eiropas Savienībā būs pirmā iespēja imunizācijai pret Covid-19.

EZA slēdziens tiks pārsūtīts Eiropas Komisijai (EK), kura pieņems gala lēmumu par reģistrāciju, kas būs spēkā visās ES dalībvalstīs.

Vēl gan nav sākta bērnu vakcinācija pret kovidu, taču drīzumā tā varētu tikt nodrošināta.

Liepājas slimnīcā kopā ārstējas 24 Covid-19 pozitīvi pacienti. Četri no tiem atrodas reanimācijā, no tiem diviem nepieciešama mākslīgā plaušu ventilācija ļoti smaga veselības stāvokļa dēļ, bet vienam pacientam tiek nodrošināta paaugstinātas plūsmas skābekļa terapija.

Vēl četri intensīvās terapijas pacienti ievietoti kādā no Covid-19 nodaļām.

Pagājušajā diennaktī Liepājas slimnīcā miruši trīs Covid-19 pacienti.

Grase informē, ka pagājušajā diennaktī stacionārā iestājās trīs Covid-19 pacienti, no kuriem viens ir vakcinēts un divi – nevakcinēti. No slimnīcas izrakstīti četri slimnieki, kas bija sasirguši ar Covid-19.

Kā vēstīts, pagājušajā diennaktī Latvijā atklāts 931 Covid-19 gadījums un reģistrēti kopumā 24 Covid-19 pacientu nāves gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Vēl par šo tematu: Jaunie Covid-19 gadījumi Baltijā. Latvijā – 931, Lietuvā – 1 701, Igaunijā – 724

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas