Lietā, kurā iesaistīta Jelgavas prokuratūras prokurore, izmeklē arī kukuļņemšanas organizēšanu un kukuļnemšanu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) krimināllietā, kurā iesaistīta Jelgavas prokuratūras prokurore, izmeklē kukuļņemšanas organizēšanu, kukuļnemšanu un neizpaužamu ziņu atklāšanu.

Patlaban publiski zināms, ka lietā iesaistīta Jelgavas prokuratūras prokurore ir Zinaīda Egle. Arī ģenerālprokurors Juris Stukāns 30.jūlija TV3 raidījumam 900 sekundes apliecinājis, ka prokurores aizturēšana saistīta ar informācijas izpaušanu trešajām personām, taču plašāk minēto viņš nekomentēja.

Savukārt KNAB norādīja, ka biroja lietvedībā esošais kriminālprocess, kurā «iesaistīta prokuratūras amatpersona», ir ierosināts par kukuļņemšanas organizēšanu, kukuļņemšanu, uzkūdīšanu izpaust neizpaužamas ziņas un neizpaužamu ziņu izpaušanu.

Plašāku informāciju KNAB izmeklēšanas interesēs patlaban nevar sniegt, līdz ar to patlaban nav izdevies noskaidrot, vai bez prokuratūras amatpersonas iesaistītas vēl kādas personas.

Jau ziņots, ka Egle atstādināta no pienākumu pildīšanas, jo viņai piemērots drošības līdzeklis – aizliegums pildīt pienākumus.

Egle patlaban uztur apsūdzību lietā, kurā saistībā ar mātes un bērna nāvi mājdzemdībās apsūdzēti vairāki Pirmās evaņģēliskās Jēzus draudzes locekļi – mirušās sievietes vīrs un tēvs, kā arī draudzes garīgā līdera sieva.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas