Lietavu laikā Rīgā strādā visas ūdens sūknēšanas tehnikas vienības

Ņemot vērā valstī izsludināto brīdinājumu par spēcīgajām lietavām, trešdien, 14.jūnijā, Rīgā pastiprinātā režīmā strādā visas ūdens sūknēšanas tehnikas.

Rīgas domē norāda, ka kopumā desmit tehnikas vienības nepieciešamības gadījumā ir gatavas veikt lietus ūdens peļķu atsūknēšanu vietās, kur tās ievērojami apgrūtina satiksmi.

Par lielu peļķu veidošanos iedzīvotāji ir aicināti ziņot Rīgas domes Satiksmes vadības centram, zvanot pa tālruni 80003600 vai rakstot rdsvc@riga.lv.

Transportlīdzekļu vadītāji ir aicināti izvēlēties laikapstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, rūpēties par gājēju drošību, ieturot atbilstošu intervālu un neapšļakstot, ieturēt distanci no priekšā braucošajiem, kā arī neveikt straujus manevrus.

Kā ziņots, Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saistībā ar lietavām izsludināja sarkano brīdinājumu.

Gaidāma plaša teritoriju applūšana, kas var radīt apdraudējumu drošībai un nepieciešamību evakuēties. Laikapstākļi apgrūtinās pārvietošanos un tiks traucēta elektroenerģijas un ūdens apgāde, telekomunikāciju sakari.

Vēl par šo tematu: Izsludina sarkano brīdinājumu saistībā ar potenciāliem plūdiem Latgalē

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas