Lietuvā apsmaida eiropiešu ģeogrāfijas zināšanas; liek minēt: «Kur ir Viļņa?»

Lietuvas galvaspilsēta, kas iepriekš sevi pieteikusi kā «Eiropas G punktu», uzsākusi jaunu, uz potenciāliem Rietumvalstu tūristiem vērstu reklāmas kampaņu, kurā apkopojusi gana kuriozas atbildes uz jautājumu, «Kur ir Viļņa», vēsta LRT.

«Fantastiska, lai arī kur, tavuprāt, tā nebūtu,» šāds sauklis dots Viļņas jaunajai ārvalstu tūrisma kampaņai. Tā seko starptautisku atzinību guvušai, kutelīga rakstura kampaņai, kur Lietuvas galvaspilsētas vieta Eiropas pilsētu vidū pielīdzināta noslēpumainai erogēnai zonai.

Lasiet arī: Viļņas salīdzinājums ar «Eiropas «G» punktu» saņem starptautisku balvu

Jauno reklāmas kampaņu izveidojusi Baltijas reklāmas aģentūra Bechtle & Milzarajs, kas savā tīmekļa vietnē vairās nosaukt uzņēmuma reģistrācijas valsti. Izveidots video angļu valodā, kur dzirdami nenosauktā Rietumeiropas pilsētā satiktu cilvēku minējumi par valsti, kurā, viņuprāt, atrodas pilsēta vārdā «Viļņa».

Atbildes skan gana radošas – Austrija, Itālija, Somija, pat Etiopija. No kļūmīgajiem minējumiem arī izveidots stāstījums par to, kāpēc būtu vērts apmeklēt Lietuvas galvaspilsētu.

Vai Rīgas tūrisma veicinātājiem šeit būtu, kur smelties iedvesmu?

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1139621/vilnius-the-pride-of-italy-venezuela-ethiopia

 

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas