Lietuvā atļauj atvērt ārtelpu muzejus un sporta laukumus

Lietuvā, kur šobrīd ir zemākie saslimstības rādītāji ar Covid-19, valdība lēmusi mazliet mīkstināt valstī spēkā esošo karantīnu, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

No sestdienas, 6.marta, divām mājsaimniecībām būs atļauts satikties ārpus telpām un rīkot privātu pulcēšanos ārpus telpām. Šobrīd Lietuvā ārpus telpām atļauts tikties tikai diviem cilvēkiem no divām mājsaimniecībām.

Lasiet arī: Igaunija pastiprina epidemioloģiskos ierobežojums skolām, sportam un tirdzniecībai

Tiks atļauts atvērt arī āra muzejus, galerijas, zooloģiskos dārzus, botāniskos dārzus un citas ārtelpu apskates vietas. Tajās tomēr būs jāierobežo cilvēku pulcēšanās, lai neveidotos grupas lielākas par pieciem cilvēkiem.

Klātienes apmeklējumam tiks atvērti arī ārtelpu sporta un trenažieru laukumi, kur arī būs jāievēro pulcēšanās ierobežojums līdz piecām personām. Bibliotēkām tiks atļauts uzņemt apmeklētājus klātienē, bet pašvaldībās ar zemu inficēšanās rādītāju tiks atļauts atvērt iekštelpu muzejus un kultūras iestādes.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1356856/lockdown-update-lithuania-allows-outdoor-museums-and-venues-to-reopen

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas