Lietuva ceļošanas maksimālo ierobežojumu sarakstā iekļauj Kipru, Čehiju, Dāniju

Lietuva savā Eiropas valstu sarkanajā sarakstā, kas iedzīvotājiem bez Covid-19 sertifikāta paredz lielākos ceļošanas ierobežojumus, iekļāvusi Kipru, Čehiju un Dāniju, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Atrašanās sarkanas krāsas sarakstā ceļotājiem, kuri no tajā iekļautajām valstīm dodas uz Lietuvu paredz visstingrākos ierobežojumus cilvēkiem bez imunitātes – desmit dienu pašizolāciju.

Lasiet arī: Igaunijā iesaka uz attālinātām mācībām pārcelt daļu skolu

Jaunākie dati, kas balstās ES Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra apkopotajā jauno inficēšanās gadījumu statistikā, liecina, ka Lietuvas sarkanajā sarakstā ir ne tikai pati Lietuva un pārējās Baltijas valstis, bet arī:

Austrija,

Beļģija,

Bulgārija,

Čehija,

Kipra,

Dānija,

Grieķija,

Somija,

Īrija,

Itālija,

Horvātija,

Polija,

Norvēģija,

Luksemburga,

Nīderlande,

Rumānija,

Slovākija,

Slovēnija,

Šveice,

Ungārija,

Vācija,

kā arī visas valstis, kuras atrodas ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas.

Ierobežojumi attiecas uz personām, kuras ar ES digitālo Covid-19 sertifikātu vai Lietuvas iespēju pasi nevar apliecināt pilnu vakcināciju vai slimības pārslimošanu pēdējo 180 dienu laikā.

Visiem ceļotājiem bez izņēmuma savukārt ir jāaizpilda ieceļošanas veidlapa pirms ierasties Lietuvā.

Šī raksta oriģināls ar Lietuvas piemērotajiem ceļošanas ierobežojumiem personām bez Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikāta lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1527588/travel-update-lithuania-adds-cyprus-czech-republic-and-denmark-to-the-red-list

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas