Lietuva ceļošanas ierobežojumu valstu sarakstā iekļauj trīs ES valstis

Lietuva savam sarakstam ar ārvalstīm, kuru apmeklēšanā nevakcinētām personām jārēķinās ar vairākām COvid-19 analīzēm, pievienojusi Bulgāriju, Lihtenšteinu un Slovēniju, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Valstis iekļautas ceļošanas ierobežojumu dzeltenās krāsas sarakstā. Tas nozīmē, ka cilvēkiem, kuri Lietuvā ierodas no šīm valstīm, ir jānodod koronavīrusa analīzes gan pirms došanās ceļā, gan pēc ierašanās valstī.

Lasiet arī: Lietuva pāriet uz maksas testiem, bet alerģiskiem cilvēkiem, grūtniecēm – izņēmumi

Sarkanas krāsas sarakstā, kas paredz visstingrākos ceļošanas ierobežojumus – pašizolāciju nevakcinētajiem -, nav iekļautas jaunas ES vai Eiropas Ekonomikas zonas valstis. Šobrīd šajās valstīs lielākā saslimstība ar Covid-19 14 dienu periodā uz 100 000 iedzīvotāju ir Spānijā, Īrijā, Igaunijā, Spānijas Vidusjūras salās, Grieķijas salās un Zviedrijas ziemeļos.

Pilns saraksts ar valstīm un spēkā esošiem ceļošanas ierobežojumiem ir pieejams Lietuvas Veselības ministrijas tīmekļa vietnē angļu valodā.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1469852/travel-update-lithuania-adds-bulgaria-slovenia-to-the-yellow-list

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas