Lietuva ievieš pašizolācijas prasību, atgriežoties no Īrijas, Beļģijas un Grieķijas salām

Lietuva no šīs nedēļas epidemioloģiski nedrošo valstu un teritoriju sarakstam pievienojusi Īriju, Beļģiju un lielāko daļu Grieķijas salu, liecina informācija Lietuvas Veselības ministrijas tīmekļa vietnē.

No pirmdienas, 26.jūlija, ierodoties vai atgriežoties Lietuvā no Īrijas, Beļģijas un Grieķijas salām, izņemot Tasas salu, ceļotājam ir jādodas desmit dienas ilgā pašizolācijā. Šī prasība neattiecas uz cilvēkiem, kuri ir vakcinēti pret Covid-19 vai ir izslimojuši slimību pēdējo 180 dienu laikā.

Lasiet arī: Īrijā atver kafejnīcas, telpās ielaižot vakcinētos vai pārslimojušos

Epidemioloģiskās prasības attiecībā uz Norvēģiju savukārt uzliek par pienākumu nodot analīzes pirms došanās uz Lietuvu, bet ne doties pašizolācijā.

No Eiropas valstīm Lietuva vēl attiecina pašizolācijas prasību uz ceļotājiem no Dānijas, kontinentālās Grieķijas, Korsikas, Spānijas, Kipras, Lihtenšteinas, Luksemburgas, Maltas, Nīderlandes, Portugāles un Šveices. Ārpus Eiropas Ekonomiskās zonas prasība attiecas arī uz personām, kuras ieceļo no Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas un virknes Balkānu valstu, norādīts ministrijas tīmekļa vietnē.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas