Lietuva paplašina Covid-19 smagi skarto ārvalstu sarakstu ceļošanai

Lietuva tās sarakstā ar šobrīd Covid-19 vissmagāk skartajām pasaules valstīm iekļāvusi piecas Latīņamerikas valstis, bet no saraksta svītrojusi Kaboverdi, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.lt.

Valstu saraksts tiek veidots, lai ceļotāji, kuri ir no šīm valstīm vai atgriežas no tām, zinātu, ka tiem ierodoties Lietuvā ir jādodas desmit dienas ilgā pašizolācijā. Turklāt pašizolācijas laiks jāpavada tādā mājoklī, kur nav attiecīgās personas ģimenes locekļu, un šajā periodā ir liegts iziet no dzīvesvietas.

Turpretim personām, kuras ieceļo valstī no epidemioloģiski drošākām valstīm, atļauts doties kilometru garās pastaigās vai doties uz vakcinācijas vietu, lai saņemtu otro poti pret Covid-19.

Lasiet arī: Spānija atver robežas visiem vakcinētiem ārvalstniekiem un vēlas tos daudz

Ieceļotājiem ir arī jāuzrāda negatīvi Covid-19 analīžu rezultāti no analīzēm, kas nodotas 72 stundas pirms ieceļošanas.

Pirmdien, 7.jūnijā, sarakstā iekļauta Čīle, Kolumbija, Paragvaja, Trinidada un Tobago. No iepriekšējām nedēļām sarakstā turpina atrasties Argentīna, Bahreina, Brazīlija, Kostarika, Indija, Maldivu salas, Seišelu salas, Dienvidāfrika un Urugvaja.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1426344/travel-update-lithuania-adds-chile-columbia-to-most-affected-country-list

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Jaunākās Ziņas