Lietuvā: Izbijusī koncentrācijas nometne kļūst par kāzinieku iecienītu vietu

Viļņā Lietuvā par iecienītu vietu kāzu pasākumu un bērnu vasaras nometņu rīkošanai kļuvis vēsturiskais militārais komplekss Septītais Forts, tomēr Izraēlas prese vēsta, ka tā teritorijā savulaik atradusies koncentrācijas nometne.

Beļģu portāls New Europe ziņo, ka forta teritorijas iecienītākais apskates objekts ir vairākus hektārus plašs, 19.gadsimta astoņdesmitajos gados celts militāro bunkuru komplekss, ko ieskauj zāliens un ziedi.

Portāls, citējot Izraēlas laikrakstu The Jerusalem Post, raksta, ka vairums teritorijas apmeklētāju nezina, ka šajā vietā Otrā Pasaules kara laikā, 1941.gadā Nacistiskās Vācijas okupācijas vara ieslodzījusi vairākus tūkstošus ebreju, kuri tikuši turēti pusbadā, pēcāk nonāvēti masu slaktiņā un turpat arī apbedīti.

2009.gadā Septītais Forts ticis privatizēts un nu pieder biedrībai Militārā Mantojuma Centrs. Tās pārstāvis Vladimirs Orlovs skaidro, ka saviesīgi un izklaidējoši pasākumi netiek rīkoti vietā, kur atdusas Holokausta upuri, kas aizņemot ap diviem procentiem no visas forta teritorijas.

Ref: 111.111.103.3522

Saistītie raksti

3 KOMENTĀRI

  1. Ja cilvēce nestaigās un neveiks saimniecisko darbību katrā vietā , kurā kāds ir miris vai nobendēts–uz Zemes dzīvajiem kāju nebūs kur spert…Ebrejiem beidzot kāds varētu ieskaidrot, ka visas tautas ir vienmēr cietušas TIK PAT LIELĀ MĒRĀ, kā viņiem tas liekas tikai uz viņiem attiecināms….Un Dieva priekšā visi ir vienādi…Palasot Veco derību, viņu vēsture parāda briesmu lietas, ko paši žīdi darījuši senatnē…Kauns un negods .BRRR.

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas