Lietuvā rīkos reģiona lielāko finanšu tehnoloģiju konferenci

Lietuvas valdība un centrālā banka novembrī rīkos finanšu datortehnoloģiju uzņēmējdarbībai veltītu konferenci Fintech Inn, kas tiek pieteikta kā nozares lielākais forums Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā.

Kā pirmdien, 7.oktobrī, vēstīja Lietuvas sabiedriskais medijs LRT, konferencē ap 60 lektori iepazīstinās ar nozares jaunākajām tendencēm plašu auditoriju. Tajā rīkotāji cer redzēt virs 3 000 klausītāju no 500 uzņēmumiem dažādās pasaules malās.

«Šogad esam uzaicinājuši ļoti iespaidīgu lektoru plejādi no visas pasaules – no Amerikas Savienotajām Valstīm un Kanādas līdz Vācijai, Ķīnai un Brazīlijai,» paziņojumā presei pavēstījis Lietuvas Zinātnes, inovāciju un tehnoloģiju aģentūras direktorsĶēstutis Šetks (Kęstutis Šetkus).

Konferences galvenās tēmas iecerētas gana aktuālas Baltijas kontekstā: cīņa pret naudas atmazgāšanu, kiberdrošība, atvērta banku darbība un finanšu tehnoloģiju datortehniskie un programmatūras risinājumi.

Vēl par šo tematu: Jo vairāk nerezidentu pārskaitījumu, jo labāk – par darbu Igaunijas Danske stāsta aizdomās turētais

Konference novembrī Viļņā notiks ceturto gadu pēc kārtas, un to rīko Lietuvas Finanšu Ministrija, Ekonomikas un inovāciju ministrija, Ārlietu ministrija, Lietuvas Banka, kā arī Zinātnes, inovāciju un tehnoloģiju aģentūra.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1104422/largest-fintech-conference-in-northern-europe-comes-to-lithuania

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas