Lietuva svītro desmit Eiropas valstis no ceļošanai nedrošo valstu saraksta

Lietuva saistībā ar epidemioloģiskās situācijas uzlabošanos Eiropā par desmit valstīm samazinājusi to valstu skaitu, ceļošana uz un no kurām vairs nebūs saistīta ar pašizolācijas ievērošanu un Covid-19 analīžu veikšanu.

Kā pirmdien, 21.jūnijā, pavēstījusi Lietuvas Veselības ministrija no šīs nedēļas Covid-19 smagi skarto valstu sarakstā vairs nav desmit valstu un trīs iecienītu kūrortu salu.

Tās ir:

Austrija,

Bulgārija,

Čehija,

Islande,

Polija,

Malta,

Rumānija,

Slovākija,

Somija,

Ungārija.

Lietuviešiem vairs nebūs jādodas pašizolācijā arī pēc viesošanās Tasos salā Grieķijā, Madeiras salā Portugālē un Maljorkas salā Spānijā.

Lasiet arī: Ar Covid-19 sertifikātu nebūs jāievēro pašizolācija un jāveic tests, atgriežoties Latvijā teju no visām valstīm

Tikmēr Covid-19 analīzes un desmit dienu pašizolācijas perioda prasības joprojām būs obligātas saistībā ar ceļojumiem uz valstīm ārpus ES, kā arī no Īrijas, Spānijas, Šveices, Zviedrijas, Norvēģijas, Nīderlandes un Lihtenšteinas, liecina informācija Lietuvas Veselības ministrijas tīmekļa vietnē. Līdztekus pašizolācijas periodam, kura laikā Lietuvā atļauts iziet ārpus pašizolācijas vietas viena kilometra rādiusā vienīgi ar elpceļu maskas uz sejas, ceļotājam ir arī jāuzrāda analīžu rezultāti.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas