Lietuvā Tez Tour vadītājs un tā partneri tiek turēti aizdomās par nodokļu krāpniecību, izmantojot Latvijā reģistrētas kompānijas

Viena no Lietuvā lielākajiem tūroperatoriem Tez Tour vadītājs Aleksandrs Sukovs (Aleksandras Sukovas), kā arī tās partneri VIP Viesosios Informacijos Partneriai, Aza Tours un vairākas citas kompānijas tiek turētas aizdomās par dokumentu viltošanu un izvairīšanos no nodokļu nomaksas, cita starpā izmantojot Latvijā reģistrētas kompānijas.

Par to trešdien, 30.oktobrī, vēstīja lietišķais laikraksts Verslo žinios. 

Lietuvas Finanšu noziegumu izmeklēšanas dienesta Viļņas reģionālās nodaļas izmeklētāji ir konstatējuši 13 personu grupu, kas izmantojusi vairāk nekā desmit tūrisma pakalpojumu kompāniju, lai slēptu ienākumus vismaz divu miljonu eiro vērtībā. 

Izmeklētāji paziņojumā oktobra sākumā norādījuši, ka grupa tiek turēta aizdomās par krāpniecību, īpašuma piesavināšanos, nepatiesu ienākumu, peļņas vai aktīvu datu iesniegšanu, krāpniecisku grāmatvedību un grāmatvedības dokumentu viltošanu. 

Grupa tiek turēta aizdomās par neaktīvu Latvijā reģistrētu kompāniju izmantošanu shēmā, lai izvairītos no nodokļu nomaksas.

Vienlaikus Tez Tour valdes priekšsēdētājs Latvijā Konstantīns Paļgovs aģentūrai LETA sacīja, ka patlaban gaida oficiālu paziņojumu no Lietuvas uzņēmuma, lai saprastu, kāda ir situācija. Viņš norādīja, ka par esošo situāciju ir informēts tikai no medijiem. Tajā pašā laikā Paļgovs uzsvēra, ka Latvijas Tez Tour ir atsevišķa struktūrvienība un klientu ceļojumu plāni nekādā veidā netiks ietekmēti.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas