Lietuvas kultūras afiša. Festivāls «Jauna muzika»

BNN piedāvā Lietuvas kultūras notikumu izlasi nedēļai no 18. līdz 23.aprīlim.

18.-23.aprīlis:

Festivāls «Lietuvas teātru pavasaris» («Lietuvos teatrų pavasaris»); Kultūras centrs «Girstučio rūmai» (angļu val. – www.girstutis.lt/en), Kovo 11-osios g. 26, Kauņa;

Viens no populārākajiem teātra mākslas lielajiem pasākumiem Lietuvā, kura mērķis ir teātra cienītājus iepazīstināt ar Lietuvas teātru dažādo piedāvājumu.

18.-23.aprīlis:

Festivāls «Jauna mūzika» («Jauna muzika»); dažādas koncertvietas Lietuvā;

Novatoriskas un eksperimentālas mūzikas cienītāji tiek aicināti uz elektroniskās un elektroakustiskās mūzikas festivālu «Jauna mūzika», ko ikgadēji jau kopš 1992.gada rīko Lietuvas Komponistu savienība.

18.-23.aprīlis:

Komiksu mākslas svētki «Komiksų dienos»; dažādas vietas Viļņā un Kauņā;

Komiksu mākslai veltītajā pasākumu ciklā iespējams, piemēram, Mākslas akadēmijā Viļņā apmeklēt semināru «Dokmentālie komiksi» un lekciju «Kara komiksi – iztēles atbrīvošana vai neizstāstītās īstenības dokumentēšana».

18.-22.aprīlis:

Igaunijas dienas Viļņā (Estijos Dienos Vilniuje); dažādas vietas Viļņā;

Pasākumu sērijā Viļņas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem tiek sniegts ieskats Igaunijas dzīvē un kultūrā.

22.-23.aprīlis:

Fotofestivāls «Snap» (foto festivalis «Snap»); viesnīca Radisson Blu Hotel Lietuva (www.radissonblu.com/lietuvahotel-vilnius), Konstitucijos pr. 20, Viļņa;

Valstī lielākajā fotomākslas festivālā «Snap» gaidāmi vairāk nekā trīs tūkstoši dalībnieku, kuri pulcēsies uz semināriem un lekcijām ar vadošu lietuviešu un ārvalstu fotogrāfu piedalīšanos.

Ref: 020/111.111.103.4504

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas