Lietuvas kultūras notikumu afiša. Eiropas filmu forums «Scanorama»

BNN piedāvā Lietuvas kultūras notikumu izlasi nedēļai no 2. līdz 8.novembrim.

2.novembris, 19.00:

Koncerts mirušo atceres dienai «Nors žvaigžde pakiltum» («Kaut Tu celtos kā zvaigzne»); Sv. Asīzes Franciska baznīca, Savanorių g. 4, Klaipēda;

Koris «Aukuras» izpildīs lietuviešu autoru, kā arī Henrija Pērsela (H. Purcel) un Tronda Kverno (Trond Kverno) skaņdarbus;

4.novembris, 18.00:

Brazīliešu mūzikas koncerts; Sv. Katrīnas baznīca, Vilniaus g. 30, Viļņa;

Koncertā uzstāsies brazīliešu ģitārists un dziedātājs Adriano Trindads (Adriano Trindads) kopā ar lietuviešu džezmeņiem.

2.-8.novembris:

«Kaunas bienalė» («Kauņas biennāle»); Kauņas galvenā pasta nodaļa, Laisvės g. 102, Kauņa;

Lietuvas gada lielākais laikmetīgās mākslas forums šogad notiek jau desmito reizi un pulcē vairāk nekā 80 māksliniekus no 30 valstīm.

2.-8.novembris:

Gleznotāja Aleksandra Ilgina (Aleksandras Ilginis) kluso dabu izstāde «Natiurmortai»; Klaipēdas pilsētas bibliotēkā, J. Janonio g. 9, Klaipēda.

5.-8.novembris:

Eiropas filmu forums «Scanorama»; Viļņas kinoteātri;

«Scanorama» ir ikgadējs Eiropas kino festivāls, kas norisinās Viļņā, Kauņā un Klaipēdā. Kinomānu uzmanībai tiks piedāvāti pēdējos gados tapuši kinodarbi sadaļās «Pāri Eiropai», «Īstā dzīve», «Lietuvas filmu pirmizrādes», «Jaunais Baltijas kino», «Nāc ar mammu un tēti», «Šausmu komēdiju nakts» un citās.

7.novembris, 19.00:

Indijas mākslas svētki «SurSadhana»; Lietuvas Krievu drāmas teātris, J. Basanavičiaus g. 13, Viļņa;

Starptautiskais Indijas klasiskās mākslas festivāls «SurSadhana» notiks jau 17.reizi ar pasākumiem visā Lietuvā. Tā atklāšanas vakarā gaidāmi dažādu Indijas skolu dejas priekšnesumi.

Ref: 020/111.111.103.2871

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas