Lietuvas kultūras notikumu afiša. Meraija Kerija Kauņā

Dziedātāja Meraija Kerija

BNN piedāvā Lietuvas kultūras notikumu izlasi nedēļai no 4.-10.aprīlim.

4.-10.aprīlis:

Kinofestivāls «Kino pavasaris» («Kino Pavasaris»), dažādi kinoteātri Viļņā;

Starptautiskais Viļņas kinofestivāls «Kino pavasaris» ir viens no gaidītākajiem ikgadējiem ekrāna mākslas pasākumiem Lietuvā. Šogad tā ietvaros galvaspilsētas kinoteātros varēs noskatīties ap 200 saturiski dažādu īpaši atlasītu darbu no pilnmetrāžas mākslas filmām līdz dokumentālajam kino.

8.aprīlis, 19.00:

Balets «Pie zilās Donavas» («Mėlynasis Dunojus»), Lietuvas Valsts Operas un baleta teātris (šeit un turpmāk sīkāk angļu val. – www.opera.lt/en), A. Vienuolio g. 1, Viļņa;

Johana Štrausa komponētais balets «Pie zilās Donavas», kam libretu un horeogrāfiju veidojis Andrejs Melaņins, bet iestudējuma režisors un diriģents ir Martins Staškus (Martynas Staškus).

8.aprīlis, 18.30:

Koncerts «Ģitāru vakars» («Gitarų vakaras»), «Žalgiris» arēnas amfiteātris (http://zalgirioarena.lt/en), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kauņa;

Kauņas Tehnoloģiju Universitātes studenti ielūdz ģitrārmūzikas mīļotājus uz 18.ikgadējo koncertu-konkursu «Ģitāru vakars» baudīt un kopā ar cienījamu žūriju vērtēt ģitārspēles meistaru sniegumu.

8.aprīlis, 19.00:

Dziedošo aktieru koncerts «Aktorių trio»; Klaipēdas Drāmas teātris (http://www.kldteatras.lt/en), Teatro a. 2, Klaipēda;

Dziedošo aktieru apvienību «Aktorių trio» 1995.gadā izveidoja Kosts Smorigins (Kostas Smoriginas), Oļegs Ditkovskis (Olegas Ditkovskis) un Sauļus Bareikis (Saulius Bareikis) un tā ir teātra mīļotāju «magnēts» arī pēc 20 gadiem uz skatuves.

9.aprīlis, 20.00:

Dziedātājas Meraijas Kerijas koncerts; arēna «Žalgiris» (http://zalgirioarena.lt/en), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kauņa;

Popmūzikas un ritma un blūza mūzikas cienītājiem Kauņā būs iespēja dzirdēt amerikāņu dziedātājas Meraijas Kerijas (Mariah Carey) balsi. Dziedātāja ASV uz skatuves bijusi kopš deviņdesmito gadu sākuma, viņas ieraksti pārdoti vairāk nekā 220 miljonu tirāžā.

Ref: 111.111.103.3370

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas