Lietuvas pašvaldībai smagas pārdomas pēc traģiskas avārijas slidenā ceļa posmā

Lietuvas rietumu pilsētā Palangā notikusi autoavārija, kurā gājuši bojā vīrs un sieva, kuru divi bērni nu kļuvuši par bāreņiem. Par ceļa posmu, kur avarējusi automašīna, Palangas iedzīvotāji iepriekš sūdzējušies un teic, ka pašvaldība nav atsaukusies un salabojusi bīstamo ceļa posmu, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Traģiskais negadījums noticis aizvadītajā sestdienā, 20.novembrī. Vēlu vakarā Palangas nomalē policija atradusi vieglo automašīnu guļam apgāztu uz jumta, kādā dīķī, Didžioji ielas malā. Automašīnā atrasti sievietes un vīrieša līķi. Policija sākusi notikušā apstākļu noskaidrošanu un iespējamu apreibinošu vielu klātbūtni mirušo organismā. Pagaidām nav zināms, kurš negadījuma brīdī vadījis automašīnu un kādā ātrumā tā braukusi pa šauro ielu, kuras malā ir stāva nogāze un dziļš dīķis.

Lasiet arī: Rinkēvičs: Ja Lietuva vai Polija prasīs iedarbināt NATO līguma 4.pantu, Latvija to atbalstīs

«Galvenā problēma nav dīķis, bet gan ceļš,» intervijā raidorganizācijai LRT sacījis vīrietis vārdā Virgs (Virgis), kurš dzīvo netālu no avārijas vietas. «Lietus laikā tas vairāk līdzinās slidotavai,» teicis vīrietis. Viņš atklājis, ka vairākkārt vērsies Palangas pašvaldībā ar aicinājumu sakārtot ceļa posmu, taču, pēc vīrieša teiktā, pašvaldība nav pievērsusi aicinājumiem nekādu uzmanību.

Tam nepiekrīt pašvaldības saimnieciskā uzņēmuma Palangos Komunalinis Ūkis projektu vadītāja Veronika Alšauskaite (Veronika Alšauskaitė). Viņa savukārt norādījusi, ka iela tikusi regulāri remontēta, un pēdējie ceļa uzturēšanas darbi veikti 11.novembrī.

Palangas pašvaldība ir sazinājusies ar nelaiķu tuviniekiem, lai piedāvātu tai pašvaldības palīdzību.

Šī raksta oriģināls lasāms LRT vietnē angļu valodā: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1548770/tough-questions-for-municipality-after-tragic-crash-kills-couple-leaves-two-children-orphans

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas