Lietuvas pilsonim Īrijā nolasīta apsūdzība Latvijas valstspiederīgā slepkavībā

Īrijas tiesā pirmdien, 17.februārī, nolasīta apsūdzība slepkavībā Lietuvas pilsonim, kurš nedēļas nogalē konflikta laikā nodūra Latvijas valstspiederīgo, vēsta Īrijas mediji. 

36 gadus vecais Deivids Ziģelis tiesā atzina savu vainu 26 gadus vecā Aleksandra Karpova slepkavībā.

Pēc apsūdzības nolasīšanas viņam jautāts, vai viņš vēlas kaut ko piebilst, uz ko Ziģelis atbildēja: «Nē, es jau visu paskaidroju policistiem nopratināšanā. Es nogalināju to cilvēku.»

Kā drošības līdzeklis viņam noteikts apcietinājums, kā arī tiesa apstiprināja valsts advokāta un tulka piešķiršanu apsūdzētajam.

Karpovs nogalināts sestdienas pēcpusdienā ap plkst.17 pēc vietējā laika (ap plkst.19 pēc Latvijas laika) savās mājās Portārlingtonas pilsētā.

Slepkava un upuris dzīvojuši vienā mājoklī.

Pēc īru presē vēstītā, Karpovs kopā ar Ziģeli un vēl vienu paziņu liktenīgajā dienā uzdzīvojis un skatījies televīzijā Olimpiādi. Starp upuri un abiem lietuviešiem izcēlies konflikts, kurā Karpovs nāvējoši sadurts.

Saskaņā ar Īrijas tabloīdu interpretāciju par notikušā apstākļiem pudeles brāļi sastrīdējušies par vīriešu skeletona sacensību iznākumu, kurās zelta medaļu izcīnīja Krievijas pārstāvis Aleksandrs Tretjakovs, bet latvietis Martins Dukurs palika otrais.

Karpovs Īrijā dzīvoja aptuveni divus gadus un strādāja par atkritumu savācēju. Neviens no konfliktā iesaistītajiem iepriekš policijas redzeslokā nebija nonācis.

Ref:103.000.103.5058

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas