Lietuviešu Akropolis Group nopērk t/c Alfa; vēl gaida KP atļauju

Akropolis Group, kam pieder iepirkšanās un izklaides centri Akropolis Viļņā, Klaipēdā un Šauļos un Akropole Rīgā, iegādājies tirdzniecības centru Alfa.

Puses ir vienojušās neatklāt iecerētā darījuma vērtību, kas tiks pabeigts pēc tam, kad būs saņemta Latvijas Konkurences padomes (KP) atļauja.

Akropolis Group parakstījis līgumu ar AMD Holding par 100% kapitāla daļu iegādi Latvijas uzņēmumā Delta Property.

Uzņēmumam Delta Property pieder 9,7 ha zemes gabals un ēka Brīvības ielā 372, kurā atrodas tirdzniecības centrs Alfa ar kopējo platību aptuveni 154 000 m2.

Tirdzniecības centra Alfa kopējā platība ir aptuveni 154 000 m2, no kuriem 94 000 m2 ir platības daļa, neskaitot autostāvvietas, iznomājamā iepirkšanās platība ir 71 000 m2. Autostāvvietās vienlaikus var novietot 1 750 automašīnas. Tirdzniecības centrā darbojas 210 veikalu.

Tirdzniecības centram Alfa gadā ir aptuveni septiņi miljoni apmeklētāju. 2019.gadā tā modernizācijā tika ieguldīti aptuveni 55 miljonus eiro.

Latvijas Konkurences padomei vajadzētu pieņemt lēmumu ne vēlāk kā četru mēnešu laikā pēc nepieciešamo dokumentu iesniegšanas. Darījumā Akropolis Group juridiskos jautājumos konsultēja advokātu birojs TGS Baltic.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas