Līgo svētku brīvdienās Rīgas sabiedriskajā transportā nevarēs braukt par brīvu

 

Šogad Līgo svētku brīvdienās – 23. un 24.jūnijā – sabiedriskajā transportā nevarēs braukt bez maksas, kā tas bijis iepriekšējos gadus. Tajā pašā laikā spēkā būs visi noteiktie braukšanas atvieglojumi, atgādina Rīgas pašvaldība.

Kā ziņots, lai neveicinātu drūzmēšanos un ievērotu valstī noteiktos ierobežojumus saistībā ar COVID-19 izplatību, pēc konsultācijām ar epidemiologiem šādu lēmumu 11.jūnijā pieņēma Rīgas domes pagaidu administrācija.

Sabiedriskais transports

No sestdienas, 20.jūnija, līdz trešdienai, 24.jūnijam, sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) galvaspilsētā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Plānojot braucienu Rīgas satiksme aicina, pārbaudīt aktuālo informāciju www.rigassatiksme.lv vai pa informatīvo tālruni 20361862.

Biļetes

Laika posmā no 20.jūnija līdz 24.jūnijam sabiedriskajā transportā būs derīgas biļetes, kas paredzētas brīvdienām. Savukārt darbadienu biļetes minētajā laika posmā nedarbosies.

Autostāvvietas

Pirmdien, 22.jūnijā, maksas autostāvvieta Vecrīgas teritorijā (R zona) strādās no plkst. 6.00 līdz plkst. 24.00, Vecāķos (V zona) strādās no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00 pēc spēkā esošajiem tarifiem. Pārējās Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, 22.jūnijā varēs izmantot bez maksas.

Svētku dienās, 23. un 24.jūnijā, Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, varēs izmantot bez maksas.

Pazemes stāvvieta Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama pirmssvētku un svētku laikā strādās atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Plašāku informāciju par Rīgas satiksmes piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos Twitter, Facebook.

Saistītie raksti

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit

Ziņas